Marzysz o kilku chwilach relaksu z tamborkiem w ręku?

Jeśli tak, to świetnie trafiłaś! Dla mnie haft stał się ostoją i oparciem w stresujących momentach życia. To mój czas na kreatywną podróż, wyciszenie, wsłuchanie się w siebie (a czasami w podcast, albo odcinek ulubionego serialu). Z czasem stał się dla mnie jednym ze źródeł zarobku i możliwością urzeczywistnienia cudzych marzeń. To wspaniałe uczucie! W dalszym ciągu tęskniłam jednak za kontaktem z ludźmi, innymi kreatywnymi duszami, takimi jak Ty! Kiedy studiowałam Animację Kultury na ASP w Gdańsku prowadzenie warsztatów było dla mnie chlebem powszednim i bardzo się cieszę, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu mogę wrócić do tego zajęcia. Ogromnie się cieszę na nasze spotkanie i wspólne tworzenie!

Zależało mi na tym by stworzyć formułę warsztatów, na
których nie tylko się zrelaksujesz i nauczysz nowych technik, ale także rozwiniesz skrzydła. Stworzysz haft nie według wytyczonych ścieżek i prawideł, ale według tego co Ci gra w duszy. Na warsztatach w małej grupie, przy przepysznym ciastku, kawie i herbacie nauczę Cię podstawowych ściegów i kreatywnych sposobów na ich wykorzystanie. Pokażę Ci, jak budować kompozycję haftu i rozbudowywać ją w zgodzie ze swoją wizją. Pomogę Ci dobrać kolor nici. Zaprezentuję niezbędne i przydatne materiały, a także wiele, wiele innych umiejętności. Postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. W ciągu tych czterech godzin stworzysz swój wymarzony, spersonalizowany haft, który będziesz mogła z dumą wyeksponować na ścianie.

Podczas warsztatów zapewniam:

autorskie instrukcje ściegów, oraz instrukcję wykonania warsztatowego wzoru, wraz z jego wariacjami, umożliwiającymi Ci stworzenie Twojego własnego, spersonalizowanego haftu

-wszystkie potrzebne materiały, w tym: bukowy tamborek 16cm firmy Prym, szeroki wybór kolorystyczny muliny Anchor, zestaw igieł do haftu, tkaninę, znikający długopis

-jak by tego było mało każdy uczestnik otrzymuje nigdy nie wygasający rabat 10% na wszystkie zestawy do nauki haftu, które w nowym roku zaczną się pojawiać z unikalnymi wzorami, nowymi ciekawostkami, ściegami i inspiracjami.

Opowiem Ci o wszystkich hafciarskich wpadkach, jakie zaliczyłam, byś sama nie musiała się z nimi mierzyć.

Koszt: 190zł

Wszystkie pytania kieruj na maila: troszkeroztrzepana@gmail.com

Najbliższe terminy:

Warszawa (15.03 o 11.30 u „W roślinach”)